ورود
...v
پریوس 2019 با دو دیفرانسیل
2

کد: 345 تاریخ ارسال: 12:14 1397/09/26 دسته‌بندی: صنعت و نوآوری Jpeg تعداد نمایش/دریافت: 404

( 85 کیلوبایت ) دانلود


پریوس 2019 با دو دیفرانسیل

پریوس نیوفیس، که به عنوان مدل 2019 شناخته می‌شود، برای نخستین‌بار به آپشن AWD مجهز است؛ با سفارش این ویژگی، تویوتا یک موتور الکتریکی روی محور عقب قرار می‌دهد که می‌تواند چرخ‌ها را تا حداکثر سرعت 70 کیلومتر برساعت، به حرکت وا دارد.

این موتور الکتریکی، انرژی‌اش را از باتری نیکل-متال هیدرید جدیدی می‌گیرد که تویوتا به‌تازگی آن را برای شرایط آب و هوایی سرد، طراحی و ساخته است. پکیج باتری‌ها با اینکه در زیر صندلی‌های عقب جاسازی شده ولی تاثیری در ظرفیت 1854 لیتری محفظه بار (با خواباندن صندلی‌های عقب) نداشته است.

تویوتا می‌گوید پریوس AWD-e یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌مصرف‌ترین خودروهای تمام چرخ محرک در بازار آمریکاست چراکه این ژاپنی 4.5 لیتر در شهر، 4.9 لیتر در جاده و نهایتا 4.7 لیتر در سیکل ترکیبی، می‌سوزاند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، تویوتا انتظار دارد که مدل جدید AWD-e حداقل 25% فروش خانواده پریوس را به خود اختصاص دهد.


حال کمی هم به جزییات ظاهری پریوس نیوفیس بپردازیم؛ در مدل 2019 این خودرو هم در قسمت جلو و هم در قسمت عقب، چراغ‌ها و سپرها تغییر کرده‌اند. کابین تقریبا بدون تغییر مانده و فقط فرمان خودرو، به‌روز شده است.

برای پریوس 2019، تویوتا دو رنگ بدنه جدید با نام Supersonic Red و Electric Storm Red را به لیست آپشن‌های این خودرو اضافه کرده. همچنین از این به بعد، همه مدل‌های پریوس به پکیج ایمنی Toyota Safety Sense P مجهزند؛ یعنی به‌صورت استاندارد با کروز کنترل هوشمند، پیشگیری تصادف جلو با تشخیص عابرپیاده، ترمز اضطراری، نوربالا اتومات و سیستم کمکی تغییرلاین تحویل مشتریان می‌شود.


دانلود نسخه‌های قدیمی‌تر:

#تویوتا#خودرو#هیبرید#خودروهای_هیبریدی#prius#پریوس

لینک مستقیم:
http://harbarg.com/f/5Z

 

مسئولیت محتوای فایل‌ها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشرکننده است و هربرگ هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.
Tim McMorrisIt's a beautiful day